شهادت محیط بان عبدالله یاری

۱۵ مردادماه ۱۳۹۱

عبداله یاری رییس منطقه لشگر دره همدان در نتیجه تیراندازی شکارچیان متخلف در ابتدا زخمی شده و پیش از رسیدن به بیمارستان در اثر شدت جراحات به شهادت رسید

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان همدان، سرزمین ایران موطن غیور مردانی است که با نثار جان و مال خود حماسه ها آفریدند و با تلفیق عقیده و خاک، عرش و فرش را به تحسین واداشتند ، بزرگ مردانی که در راه حفاظت و صیانت از تنوع زیستی و طبیعت پاک سرزمین ایران اسلامی کوشش ها نمودند و جان ها سپردند.
بار دیگر حفظ طبیعت و مظاهر خالق یکتا و صیانت از عرصه های طبیعی و حیات وحش کشور عزیزمان یک قربانی گرفت و دفتر سرخ شهادت را به نام یکی از محیط بانان غیور و زحمت کش ( منطقه حفاظت شده لشگردره ملایر) اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان شهید راه طبیعت عبداله یاری ورق خورد.
لذا ضمن عرض تسلیت به پیشگاه حضرت بقیه ا… الاعظم « ارواحنا فداه» ، پرسنل سازمان حفاظت محیط زیست ، عموم مردم شریف استان همدان و بویژه خانواده محترم و داغدیده شهید گرانقدر، از درگاه خداوند یکتا برای آن شهید علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت می نماید.
هیئت مدیره و اعضای جمعیت کویر سبز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

پست بعدی

منشور اخلاقی جمعیت کویر سبز

س بهمن ۳ , ۱۳۹۱
هم اکنون که به جمع دوستداران محیط زیست قدم نهادم با خود عهد و پیمان می بندم که به موارد ذکر شده توجه کنم و خود را تا حد توان ملزم به موارد ذیل می نمایم :  ۱- شناخت بیشتر محیط زیست و رعایت مواردی مثل (صرفه جویی در مصرف […]