گرد و غبار از تهران رخت بست اما آلودگی نرفت

محمد رستگاری در تشریح آخرین وضعیت کیفیت هوای تهران، گفت: با توجه به داده‌های دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوا، کیفیت هوای شهر تهران در طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ساعت ۸ صبح امروز در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشته است.

وی افزود: میزان غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از ۲٫۵ میکرون، بر روی عدد ۱۲۱ قرار گرفت و شرایط ناسالم را نشان می‌دهد.

معاون نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان تهران ادامه داد: میزان غلظت آلاینده‌های منواکسید کربن به ۳۲ و ذرات معلق کمتر از ۱۰ میکرون نیز به ۷۵ رسید که به ترتیب در شرایط پاک و سالم هستند.

گفتنی است طبق اعلام سازمان هواشناسی امروز دیگر تهران گرد و غبار و گردو خاک ندارد و آسمان تهران صاف است. با اینکه گرد و غبار از تهران رخت بست ولی هنوز هوای تهران ناسالم است.

فارس نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 11 =

پست بعدی

کشف علت خودکشی دلفین‌ها

د تیر ۸ , ۱۳۹۴
ژوهشگران در تحقیقاتی علت آنچه که “خودکشی دلفین‌ها ” در دریا می‌دانستند را کشف کردند. پژوهشگران دانشگاه فلوریدای جنوبی با اشاره به علت نامعلوم خودکشی در دلفین‌ها، با تاکید بر نتایج تازه‌ترین تحقیقات در نواحی ساحلی سراسر جهان اعلام کردند حس شنوایی مانند حس بینایی از اهمیت زیادی برای دلفین‌ها […]